Zde může být text o autorovi
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Klanové stránky

 

Pro začátečníky

Zombie mod

zombie_mod-03.jpg
zombie_mod-03.jpg

Zombie mód hru Counter Strike zajímavě zpestřuje. Tímto článkem bych chtěl začátečníkům nastínit o co vlastně jde, popsat typy a cíle her, bonusy k postavám. V každém „Zombie modu" jde o boj Lidé vs. Zombie.

Typy hry

Klasický start

  • jeden zombík - koho škrábne, otráví
  • úkolem je nakazit celý tým těch, kteří přežili

Start - Malá multi nákaza

  • na začátku kola se obvykle dva nebo tři lidi stanou zombíky
  • úkol nakazit nebo pozabíjet tým přeživších

Jak natočit video z Counter-Strike: Source

Vložil/a iMPR3SSiON, 22 Říjen, 2008 - 20:49

Jen pro začátek, každý tutorial, se kterým jsem se doposavaď na netu setkal psal určitě nějaký namachrovaný moviemaker, který pravděpodobně založil Chillside studio a sem tam stříhá nějaký ten seriál. Tady to bude jiné, jednoduché, v pár krocích. Kde bude potřeba, trošička té teorie.

Source engine

CS:Source - Italy
CS:Source - Italy

Protože tu začnou přibývat články zabývající se CS:S tak na úvod bych chtěl ukázat, co to vlastně znamená SOURCE pro hráče. V tomto článku najdete nějaké to obecné info i konkrétní postřehy.

Source je engine který pohání všechny hry založené na hře Half-Life 2. Veškerá fyzika, grafika zvuky, veškeré známe ragdoll efekty a particly, prostě všechno co ve hře vídíme nebo slyšíme tak můžeme pozorovat jen díky tomuhle převratnému enginu. Jistě si vzpomenete na Half-Life s jeho zastaralým enginem už v jeho době. Byla to vlastně jen předělávka enginu který poháněl hru Quake. Source je naprosto špičkový engine dnešní doby. A ne jen díky své užasné grafice jako třeba dokonalá mimika či fyzice... Take její HW náročnost je na to jak vypadá velmi nízká. Vemte si třeba DOOM III - grafika sice docela pěkná ale rozchodit to i na podřadné detaily byl problém.

Chcete na S.O.S. CS-Source sekci?

Jistě, hnedka!
63% (32 hlasů)
Proč ne, beztak si to uděláte po svým
20% (10 hlasů)
Nikdy, ty kryptofašisto!
18% (9 hlasů)
Celkem hlasů: 51

Counter Strike: Source Non-Steam monitor

Oslovil mě mailem človíček s nickem Petrof s žádostí o uveřejnění jeho prográmku, který usnadňuje život pařanům Non-Steam CS:S... Tady máte jeho příspěvek:

Milí nonsteamáci,

Už Vás otravuje pořád spouštět CS:S, abyste se mohli mrknout, kolik hráčů hraje na Vašich oblíbených serverech, jaká se hraje mapa, nebo kde zrovna hrají vaši kamarádi? Pak je tento program stvořen přímo pro Vás ;-)

GunGame Counter Strike Mod

Nedávno jsem narazil na jeden Counter Strike mod, který mě víc než zaujal. Osobně nemám rád mody WC3 a SuperHero, protože jsou složitější, než jsem schopnej absorbovat. Mod, o kterém teď píšu je vlastně modifikací modu Deathmatch. Pokud nechcete nic složitého a navíc chcete naskillovat všechny zbraně (i ty srandovní), tak neváhejte a zkuste si to...

 
Prohlášení o Cookies